O nás

Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, nabízíme rozličné příslušenství k brýlím, včetně kvalitních hadříků od firmy Rodenstock a máme pro Vás i velký výběr roztoků pro kontaktní čočky. Provedeme výměnu skel do Vašich starých brýlí nebo můžeme nabídnout i široký sortiment vysoce kvalitních nových obrouček za nejnižší ceny. U nás si skutečně vyberete. Nabízíme dioptrické brýle na pojišťovnu, brýle z plastu, kovu i ušlechtilých materiálů. Brousíme skla minerální či plastová a to přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Samozřejmě svedeme i multifokální skla.

Kdo jsme

Vše pro Oko s.r.o. je malá oční optika založená v Třebíči. Optika vznikla v roce 2012, ale naše znalosti v oblasti korekcí zrakových vad sbíráme již řadu let. Naše zkušenosti a těsné kontakty na lékaře a odborníky v oboru nám umožňují poskytnout Vám vždy nadstandardní servis a přístup.

Naše vize

Našim posláním je pomoci Vám, našim zákazníkům, vstřebávat vizuální informace v ostrosti a barvách, které Vám umožní pohodlné prožití každodenního života. Díky nám dokážete pracovat usilovněji s menší únavou, soustředit se na jemnější detaily s větší lehkostí a vstřebávat více krás okolního světa, které přenáší světlo ve svém viditelném spektru.

Objednávka kontaktních čoček

Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.